Penzion Plzeň R+B
Penzion R+B ubytování Plzeň Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion R+B / Plzeň

Penzion R+B je vlídný rodinný penzion se zahradou v klidné vilové čtvrti na okraji Plzně, v bezprostřední blízkosti lesů a rybníků a zároveň se snadnou dostupností centra. Hosté uvítají rodinnou atmosféru a pohodu.

Penzion R+B v Plzni ubytování
Plzeňský penzion R+B má k dispozici 1x čtyřlůžkový, 1x třílůžkový pokoj a 1x dvoulůžkový pokoj. Na každém pokoji se nachází TV a WiFi, chladnička a samozřejmě nechybí kompletně zařízená kuchyňka s možností posezení na zahradě s grilováním. Ke dvoulůžkovému a třílůžkovému pokoji si mohou hosté objednat přístýlku.

Penzion R+B ubytování v Plzni okolí
Plzeň "město piva" je čtvrtým největším městem v České republice. Rozkládá se v západní části Čech, kde zaujímá výrazné dominantní postavení, jako silné průmyslové, obchodní, kulturní a správní centrum. Bohatá historie a množství zachovalých měšťanských domů a dalších památek znamenalo pro město zápis do seznamu městských památkových rezervací. Výhodná pozice a pestrý kulturní život města láká množství českých izahraničních turistů.

Ubytování v Plzni penzion R+B památky
Mezi plzeňské památky patří zejména gotický chrám sv. Bartoloměje, renesanční radnice, barokní přestavby budov arciděkanství a františkánského kláštera či židovská synagoga. Další významné stavby jsou městské divadlo, muzeum, Měšťanská beseda a ojedinělý soubor 18 domů vyzdobených sgrafity podle návrhů Mikoláše Alše.
Penzion Plzeň R+B - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Plzeň R+B - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Plzeň R+B -  je k dispozici připojení na internetPenzion Plzeň R+B - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Plzeň R+B - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Plzeň R+B - Pokoje jsou vybaveny televizorem